Anielski Bal Karnawałowy

8 lutego 2018 roku sala teatralna przy parafii św. Marka Ewangelisty na Targówku zamieniła się w iście anielskie miejsce – w ten czwartkowy wieczór odbył się coroczny bal karnawałowy. W tym roku tematem przewodnim były właśnie anioły – były więc piękne anielskie stroje, tańce, zabawy oraz konkursy z nagrodami, a także stanowisko, gdzie każdy – nawet nieświęty – mógł zrobić sobie aureolę. Wszystko odbyło się w niebiańsko udekorowanej sali. W przerwie miedzy tańcami można było obejrzeć wystawę prac biorących udział w konkursie „Mój Anioł Stróż” zorganizowanym w styczniu w ramach 15-lecia Świetlicy „Pod Aniołem” oraz zjeść pączka i inne tłustoczwartkowe pyszności serwowane w przygotowanej przez rodziców Anielskiej Cukierence. Nie zabrakło także losów i niespodzianek loteryjnych, które jak zwykle dały dużo radości. Tradycyjnie rozstrzygnięto konkurs na najlepszy strój balowy – wybór był bardzo trudny, wszyscy przebrani za anioły otrzymali upominki, a ostatecznie przyznano następujące nagrody: I Nagrodę zdobyły Sandra Sowińska, Iga Mura oraz Aniela Celejewska a II Nagrodę przyznano Benicie Szymczyk, Dorocie Kokocińskiej oraz Kai Kozarzewskiej – serdecznie gratulujemy!

Nagrody otrzymało także 12 dzieci biorących udział w świetlicowym internetowym konkursie savoir vivre organizowanym przez Ognisko Bielany.

       Imprezę prowadziły dwie Dominiki, Asia oraz Weronika, a o światło i dźwięk zadbał Andrzej – dziękujemy bardzo! Taniec belgijski to było nie lada wyzwanie, ale dzięki Wam UDAŁO SIĘ! Dziękujemy również rodzicom, wychowawcom i wszystkim, którzy włączyli się w organizację. Cieszymy się także z tak pozytywnego odbioru uczestników – według ich oceny bal oraz cały miniony rok były bardzo udane i według większości ankietowanych zasłużyły na wysoką ocenę 5/5 gwiazdek :-)

plakat bal