"Cudowny Chłopiec" w kinie PRAHA

Dnia 3 lutego 2018 roku 15 dzieci ze Świetlicy "Pod Aniołem" wybrało się na do kina Praha, na film pt. ,,Cudowny Chłopak”. Seans bardzo się wszystkim podobał. Opowiadał on historię chłopca, który przeszedł wiele operacji, ponieważ urodził się z wrodzoną wadą i chorobą. Po kilku latach nauki w domu musiał pójść do szkoły, a film pokazywał jak to  u niego wyglądało. Uważam, że obsada została wybrana idealnie, a charakteryzacja chłopca była na bardzo wysokim poziomie. Polecam ten film każdemu - zarówno dorosłym jak i dzieciom, ze względu na to, że niesie on piękne przesłanie, żeby nie oceniać ludzi po wyglądzie. To wyjście było naprawdę wspaniałe.

                                                                                    Julia Wiśniewska

 

Najlepszy film familijny jaki ostatnio widziałam. Wzruszający a zarazem zabawny. Warto obejrzeć z dziećmi, ponieważ jest świetnym przykładem do rozmów o tolerancji i "inności", o posiadaniu własnego zdania i o marzeniach.

                                                                                    Małgosia Zalewska

 

Film bardzo ciekawy, naładował mnie pozytywną energią. Pokazał, że świat nie jest tylko zły i podtrzymał moją wiarę w ludzi. Ukazuje wspaniałe wartości i uczy tolerancji.  Uważam "Cudownego  chłopaka" za ważny i udany film.

                                                                                              Anna Więcek

 

 Film pt. ,,Cudowny chłopiec" bardzo mi się podobał ponieważ historia tego chłopca była bardzo ciekawa główny bohater urodził się chory i dlatego nie chodził do szkoły. Dopiero on i jego rodzice postanowili że pójdzie do piątej klasy. Pierwsze dni były bardzo trudne i smutne, na szczęście z upływem tygodni jego życie zmieniło się. Znalazł przyjaciół i w końcu jego życie nabrało blasku i uśmiechu. Cały film był bardzo ciekawy i wzruszający, ale były też momenty bardzo śmieszne. 

                                                                         

                                                                                    Amelia Śliwińska

 

cudowny